ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΥΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΔΥΣΕΩΝ | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου,  προτίθεται να προβεί στην «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΥΛΙΚΩΝ ΩΣ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΥΝΑΠΤΌΜΕΝΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΔΑΠΑΝΗΣ ΤΟΥΣ, για την δημιουργία Εργαστηρίου Επιστημονικών καταδύσεων  στο υπόγειου του κτηρίου Τ.Ε.Θ.

Καλούνται  οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για το σύνολο ή για μέρος των ως άνω ειδών υπό προμήθεια,  να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή   14.07.2017 και ώρα 11:00π.μ  επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,   (Διεύθυνση:Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης (όνομα υπαλλήλου : Δημ. Ρουμελιώτης   τηλ. επικοινωνίας 22510 36958 ).

Περισσότερες πληροφορίες στο επισυναπτόμενο αρχείο.

11 Ιουλ 2017

Προκηρύξεις Διαγωνισμών