απ’ ευθείας ανάθεση των υπηρεσιών : «Κοπής τεμαχισμού και απομάκρυνσης , τμημάτων δένδρων της αυλής του κτηρίου ‘Μπινειο΄ | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην  απ’  ευθείας ανάθεση των υπηρεσιών  : «Κοπής  τεμαχισμού  και απομάκρυνσης  ,  τμημάτων  δένδρων  της αυλής του κτηρίου  ‘Μπινειο΄, που εξέχουν επί της  οδού Φάωνος ».

Η συνολική  προϋπολογιζόμενη δαπάνη , ανέρχεται στο ποσό των 300,00€  συμπεριλαμβανομένου  του ΦΠΑ 17%.

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για την υποβολή προσφοράς , να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη,   22-05-2018   και ώρα  1:00 μ.μ  επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,   (Διεύθυνση:Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης  (όνομα υπαλλήλου :Νικος Μιχαλάκης    τηλ.  επικοινωνίας 22510  36951 , 697 440 6062  ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

16 Μάιος 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών