Εκτέλεση υδραυλικών εργασιών σε κτίρια όπου στεγάζεται η Πανεπιστημιακή Μονάδα Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Εκτέλεση υδραυλικών εργασιών (ξεβούλωμα σιφωνιών στο εργαστήριο Χημείας- Βιολογίας του κτιρίου της Διοίκησης, συντήρηση καλοριφέρ στο κτίριο της Διοίκησης και στο Παντελίδειο κτίριο, επισκευή σε βρύσες του κτιρίου της Διοίκησης, τοποθέτηση καζανακίου στο κτίριο Διοίκησης και επισκευή καλοριφέρ στο κτίριο Κυδάδειο  στην αίθουσα υπολογιστών) σε κτίρια όπου στεγάζεται η Πανεπιστημιακή Μονάδα Λήμνου».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 201,61 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 48,39 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 16-11-2018 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Σπηλιοπούλου Αθανασία τηλ. Επικοινωνίας 2254083015) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: nasiaspi@aegean.gr).

13 Νοε 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών