ετήσια συντήρηση του συστήματος αρχειοθέτησης BERDELO για την κάλυψη των αναγκών του παραρτήματος της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Χίο | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ 23.05.2018

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην ετήσια συντήρηση του συστήματος αρχειοθέτησης BERDELO για την κάλυψη των αναγκών του παραρτήματος της Βιβλιοθήκης του Πανεπιστημίου Αιγαίου στη Χίο.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 2.016,13€ πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 483,87€.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Τρίτη 29-05-2018 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με την Κεντρική Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Αιγαίου οδός Κομνηνάκη 45, 81100 Μυτιλήνη, (Παπάνης Ιωάννης, τηλ. επικοινωνίας 2251036074) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: ipapan@aegean.gr.

23 Μάιος 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών