Προμήθεια Ειδών Γραφικής Ύλης, Μικροαντικειμένων Γραφείου, Χαρτιού, για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην «Προμήθεια Ειδών Γραφικής Ύλης, Μικροαντικειμένων Γραφείου, Χαρτιού,  για τις ανάγκες της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου ».

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 223,52 €  πλέον ΦΠΑ 24% ποσού 53,65 €.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  07-12-2018 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Οικονομικών Υποθέσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Λήμνου, οδός Μητροπολίτη Ιωακείμ 2, 81400 Μύρινα Λήμνου (Παλατιανού Αικατερίνη τηλ. Επικοινωνίας 2254083013) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e-mail: k.palatianou@aegean.gr).

Συνημμένα:

• Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος