προμήθεια και τοποθέτηση 35 (τριάντα πέντε) ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ, ΣΤΗΡΙΞΗΣ & ΣΚΑΡΦΑΛΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΩΝ ΚΤΗΡΙΩΝ ΛΟΦΟΥ Π.Α | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια και τοποθέτηση 35 (τριάντα πέντε)  ΠΙΝΑΚΙΔΩΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗΣ ΚΑΘΙΣΜΑΤΟΣ, ΣΤΗΡΙΞΗΣ & ΣΚΑΡΦΑΛΩΜΑΤΟΣ ΣΤΑ ΚΙΓΚΛΙΔΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΛΙΜΑΚΩΝ  ΚΤΗΡΙΩΝ ΛΟΦΟΥ Π.Α  . Το προϋπολογιζόμενο κόστος της προμήθειας και τοποθέτησης των ως άνω πινακίδων ανέρχεται  στο ποσό των 600,00  € συμπεριλαμβανομένου του   ΦΠΑ 17%  .

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για την υποβολή προσφοράς , να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή, 11-05-2018   και ώρα 11:00π.μ  επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,  (Διεύθυνση:Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης  (όνομα υπαλλήλου : Νικος Μιχαλάκης    τηλ.  επικοινωνίας 22510  36951  ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

3 Μάιος 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών