προμήθεια Υδραυλικών για την κάλυψη των αναγκών Συντήρησης & επισκευής των Υδραυλικών | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια Υδραυλικών ως τον παρακάτω πίνακα  για την κάλυψη των αναγκών Συντήρησης & επισκευής των Υδραυλικών εγκαταστάσεών του .

Το προυπολογιζόμενο κόστος των παραπάνω υλικών ανέρχεται στο συνολικό ποσό των 955,18. € συμπεριλαμβανομένου του   ΦΠΑ.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα  03 -12-2018 και ώρα 10:00 επικοινωνώντας με το Γραφείο του Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας, (Διεύθυνση) Λόφος Παν/μίου Αιγαίου  (όνομα υπαλλήλου : Νίκος Μιχαλάκης τηλ. επικοινωνίας 22510 36951 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

30 Νοε 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών