προμήθεια υλικών επισκευής καθισμάτων ‘ΠΑΙΔΙΑ’ στην Πανεπιστημιακή μονάδα Λέσβου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια υλικών επισκευής καθισμάτων ‘ΠΑΙΔΙΑ’, ως τον παρακάτω προϋπολογισμό δαπάνης τους

ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΔΑΠΑΝΗΣ

YΠΟ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΛΙΚΑ ΓΙΑ ΕΠΙΔΙΟΡΘΩΣΗ ΚΑΘΙΣΜΑΤΩΝ

Ποσότητα

Τιμή Μονάδος

Τιμή Ολική

Μηχανισμός έδρας μεταλλικό<<παιδία>>(Ράουλα - Δεξιά)

16,9

1.031 €

Μηχανισμός έδρας μεταλλικό<<παιδία>>(Ράουλα - Αριστερά)

16,9

1.014 €

Σύνολο

2.045 €

ΦΠΑ 17%

Γεν.Συνολο

2.392,65

Καλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για την υποβολή προσφοράς, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή,   11-05-2018   και ώρα  1:00 μ.μ  επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,  (Διεύθυνση:Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης  (όνομα υπαλλήλου :Νικος Μιχαλάκης   τηλ. επικοινωνίας 22510  36951 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

4 Μάιος 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών