προμήθεια 2 συσσωρευτών για τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη των κτηρίων Ξενία Α΄ και Β΄ στην Μυτιλήνη | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην προμήθεια 2 συσσωρευτών για τα ηλεκτροπαραγωγά ζεύγη των κτηρίων Ξενία Α΄ και Β΄ .

Η χωρητικότητα  καθενός εκ των  δύο (2)  υπό προμήθεια συσσωρευτών, θα   είναι 12V 100ΑΗ και το προυπολογιζόμενο  κόστος  του,   99,00 € πλέον του ΦΠΑ 17%,  δηλ . το Προϋπολογιζόμενο  κόστος  των δυο συσσωρευτών  , ανέρχεται  στο ποσό των 231,66 € συμπεριλαμβανομένου του   ΦΠΑ 17 %.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, για την υποβολή προσφοράς , να μας ενημερώσουν μέχρι και την Δευτέρα,   26-02-2018 και ώρα 11:00π.μ  επικοινωνώντας με το Γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικής Υπηρεσίας,   (Διεύθυνση: Λόφος Παν/μίου Αιγαίου κτήριο Διοίκησης  (όνομα υπαλλήλου: Νικος Μιχαλάκης    τηλ.  επικοινωνίας 22510  36951 &   36 958) ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: mihalakis@aegean.gr.

21 Φεβ 2018

Προκηρύξεις Διαγωνισμών