Προσφορά για 4 ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στα πλαίσια του Μαθήματος «Γεωγραφία της Ελλάδας» για το έτος 2017 | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Τμήμα Γεωγραφίας του Πανεπιστήμιου Αιγαίου προτίθεται να προβεί σε 4 ήμερη εκπαιδευτική εκδρομή στα πλαίσια του Μαθήματος «Γεωγραφία της Ελλάδας»  για το έτος 2017.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω παροχής υπηρεσιών ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 12.000,00 €  με όλους τους φόρους , τέλη , ΦΠΑ κ.λ.π.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή  10-11-2017 και ώρα 12:00  επικοινωνώντας με  το Γραφείο του Τμήματος Περιφερειακή Διεύθυνση Μυτιλήνης-Τμήμα Οικονομικών Υποθέσεων , Κτίριο Διοίκησης , Λόφος Πανεπιστημίου , Βελούτσου Βενετία τηλ. επικοινωνίας 2251036922 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο e mail: vvel@aegean.gr.

6 Νοε 2017

Προκηρύξεις Διαγωνισμών