συντήρηση των συστημάτων πυρανίχνευσης των εγκαταστάσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Το Πανεπιστήμιο Αιγαίου προτίθεται να προβεί στην συντήρηση των συστημάτων πυρανίχνευσης των εγκαταστάσεων της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου και στη συντήρηση, αναγόμωση φορητών πυροσβεστήρων σε όλα τα κτίρια της Πανεπιστημιακής Μονάδας Χίου για τα έτη 2024 και 2025.

Ο συνολικός προϋπολογισμός της ως άνω υπηρεσίας ανέρχεται στο καθαρό ποσό των 5200,00€  πλέον ΦΠΑ 24%.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι που επιθυμούν να εκδηλώσουν ενδιαφέρον, να μας ενημερώσουν μέχρι και την Παρασκευή 12/4/2024 και ώρα 12:00 επικοινωνώντας με το γραφείο του Περιφερειακού Τμήματος Τεχνικών Υπηρεσιών Χίου, οδός Μιχάλων 8, 82132 Χίος, υπόψη κου Αυγερινού Ιωάννη, τηλ. επικοινωνίας 2271035061 ή με ηλεκτρονική αποστολή στο email: jag@aegean.gr .

9 Απρ 2024

Προκηρύξεις Διαγωνισμών