«Σπάζοντας τη σιωπή: Ψυχοκοινωνικές & Νομικές προεκτάσεις της βίας και των διακρίσεων» | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Ο Συμβουλευτικός Σταθμός Ψυχολογικής Υποστήριξης (ΣΣΨΥ) της Πανεπιστημιακής Μονάδας Ρόδου σε συνεργασία με την Επιτροπή Ανθρωπίνων Δικαιωμάτων του Δικηγορικού Συλλόγου Ρόδου και τη Διεύθυνση Κοινωνικής Πολιτικής & Υγείας του Δήμου Ρόδου συνδιοργανώνουν Ημερίδα με τίτλο:
«Σπάζοντας τη σιωπή: Ψυχοκοινωνικές & Νομικές προεκτάσεις της βίας και των διακρίσεων».

Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του Πανεπιστημίου Αιγαίου, την Τρίτη 19 Φεβρουαρίου 2019 και ώρα 11:30 π.μ.

Η είσοδος είναι ελεύθερη και στο τέλος της ημερίδας θα δοθούν βεβαιώσεις συμμετοχής.

Ημερίδες

Ρόδος