Εναρκτήρια εκδήλωση του Τμήματος Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών με καλεσμένο ομιλητή τον Πρόεδρο της Ένωσης Ελλήνων Εφοπλιστών κ. Θεοδ. Βενιάμη | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Τμήμα Ναυτιλίας και Επιχειρηματικών Υπηρεσιών του Πανεπιστημίου Αιγαίου διοργανώνει ανοικτή εκδήλωση την Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017 και ώρα 13:00 στο Αμφιθέατρο της Σχολής Επιστημών της Διοίκησης στο Μιχάλειο κτίριο (Μιχάλων 8, Χίος) με κεντρικό ομιλητή τον κ. Θεόδωρο Βενιάμη, Πρόεδρο της Ένωσης Ελλήνων Εφοπλιστών και θέμα: «Ελληνική ναυτιλία, ανθρώπινο δυναμικό και ανάπτυξη».

Η εκδήλωση πραγματοποιείται στο πλαίσιο της υποδοχής των νέων προπτυχιακών και μεταπτυχιακών φοιτητών του Τμήματος. Μετά το πέρας της ομιλίας θα ακολουθήσει συζήτηση.

Διαλέξεις

Χίος