Παρουσίαση βιβλίου Έρης Ρίτσου " Ο νεκρός δολοφονήθηκε" στον αύλειο χώρο του Παραρτήματος βιβλιοθήκης Σάμου του Πανεπιστημίου Αιγαίου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

Το Παράρτημα Βιβλιοθήκης Σάμου, οι εκδόσεις Κέδρος και το βιβλιοπωλείο ΚΑΡΑΣΤΑΘΗ συνδιοργανώνουν την παρουσίαση βιβλίου της συγγραφέα Έρης Ρίτσου Ο ΝΕΚΡΟΣ ΔΟΛΟΦΟΝΗΘΗΚΕ. Για το βιβλίο θα μιλήσουν οι συγγραφείς Έλσα Χίου και Έλενα Χουσνή.  Η Έρη Ρίτσου θα διαβάσει αποσπάσματα από το βιβλίο.

Η παρουσίαση βιβλίου θα γίνει στον αύλειο χώρο του Παραρτήματος  βιβλιοθήκης Σάμου  του Πανεπιστημίου Αιγαίου στο Χατζηγιάννειο κτίριο την Τετάρτη 2 Αυγούστου 2017 στις  20:00.

Πολιτιστικές Εκδηλώσεις

Σάμος