Το θεατρικό έργο "Ο κύκλος των "μάταιων" πράξεων" του Σπύρου Τζόκα στο Παράρτημα Βιβλιοθήκης Σάμου | Πανεπιστήμιο Αιγαίου

ΑΝΑΒΟΛΗ

Η Κινηματογραφική Λέσχη Ίριδα σε συνεργασία με τη Βιβλιοθήκη του Πανεπιστημίου Αιγαίου παρουσιάζει το θεατρικό έργο Ο κύκλος των "μάταιων" πράξεων του Σπύρου Τζόκα από την ομάδα Πείραγμα το Σάββατο 1 Ιουλίου 2017 και ώρα 9μμ στο Χατζηγιάννειο Κτίριο της Βιβλιοθήκης στο Καρλόβασι.

Στο ρόλο του μικρασιάτη αγωνιστή Ναπολέοντα Σουκατζίδη ο Γιάννης Καρούνης.
Στο ρόλο της Χαράς η Ειρήνη Μελά.

Διασκευή-Σκηνοθεσία: Αγγελική Κασόλα
Μουσική επιμέλεια: Αλέξης Βάκης
Σκηνοθετική επιμέλεια: Ευτυχία Ροδοπούλου
Φωτογράφιση: Χριστίνα Σαρμάλη

Είσοδος: 6 ευρώ (προπώληση εισιτηρίων στο βιβλιοπωλείο Καραστάθης)

Ημερομηνία:

1 Ιουλ 2017

Ενημέρωση 28-6-2017: Λόγω πληθώρας εκδηλώσεων προγραμματισμένων για την ίδια ημέρα η θεατρική παράσταση του Σαββάτου 1 Ιουλίου "Ο ΚΥΚΛΟΣ ΤΩΝ ΜΑΤΑΙΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ"  αναβάλλεται και θα αναπρογραμματιστεί για το Σεπτέμβριο.

Πολιτιστικές Εκδηλώσεις

Σάμος